W październiku 2014 r., z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek  Szkolnych kl. IV Zespołu Szkół w Białopolu wraz z nauczycielami: bibliotekarzem panią Beatą Mojsiejuk i  wychowawcą panią Ewą Wolnicką złożyli wizytę w Publicznej Bibliotece w Białopolu.

Uczniowie wzięli udział w  lekcji bibliotecznej przeprowadzonej przez panie: Annę Mazur i Michalinę Wolnicką. Zajęcia miały na celu rozbudzenie pasji czytelniczej.

Dzieci miały okazję zapoznać się z historią biblioteki, księgozbiorem i katalogiem tradycyjnym. Ostatnim punktem spotkania było zapisanie chętnych uczniów do biblioteki oraz wypożyczenie wybranych książek.

W podziękowaniu za gościnne przyjęcie dzieci wręczyły paniom bibliotekarkom wcześniej przygotowane podziękowanie.

Wizyta

w Bibliotece Publicznej Gminy Białopole