Program imprezy:

&  Spotkanie autorskie z poetką Panią Marią Łakutą;

&  Inscenizacja mitu „Syzyf” przygotowana przez uczniów  szkoły podstawowej ZS w Białopolu

& Konkurs pięknego czytania pt. „Sekrety słów II” ;

& Przedstawienie teatralne pt. „Internet to nie wszystko” przygotowane przez uczniów gimnazjum ZS w Białopolu;

& Prezentacja twórczości uczniów ZS w Białopolu

Uroczystości będzie towarzyszyć akcja „Przynieś książkę do biblioteki”. Każdy chętny może podarować bibliotece książkę, której już nie potrzebuje, a która może służyć innym czytelnikom...

Wieczór uprzyjemni wszystkim nastrojowa muzyka oraz poczęstunek przygotowany przez Panie ze Stowarzyszenia Pod Lipą.

Impreza zakończy się około godziny 2200.

Sponsorzy imprezy:

Stowarzyszenie Kobiet wsi Teresin Pod Lipą,  Sklep Spożywczy „Lewiatan” Tomasz Krasnowski, Bank  Spółdzielczy w Białopolu,

„ARS” Antoni Artur Skrzypa  Piekarnia-Cukiernia Uchanie, Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Białopolu, sklepik szkolny „Pasibrzuch”